U periodu od 25.2. do 3.3.2024. profesorica praktične nastave za saobraćajne smerove, Gizela Kalmar ,predstavila je našu školu u Bugarskoj, na drugom predavanju u okviru ERASMUS+ projekta  „…and Action“. Tokom boravka,prisustvovala je predavanjima o istoriji kinematografije i imala priliku, zajedno sa kolegama iz Severne Makedonije, Bugarske, Slovenije, Španije i Srbije da napravi svoj prvi kratki edukativni film. Nakon prođene obuke, profesorica Gizela će preneti stečena znanja svojim kolegama u školi.

Február 25. és március 3. között Kalmár Gizella tanárnő képviselte iskolánkat Bulgáriában az ERASMUS+ „…and Action“ projekt második előadásán. Ott léte alatt részt vett a kinematográfia történelméről szóló előadásokon és pedagógus kollégáival együtt  akik Észak-Macedónia, Bulgária, Szlovénia, Spanyolország és Szerbia területétől voltak lehetősége volt elkészíteni első oktatással kapcsolatos rövid filmjét. A közeljövőben a tanárnő iskolánk tanárainak tartani fog egy előadást az elsajátítottakról és megpróbálja azt tovább adni.