U julu mesecu u organizaciji Mađarskog Nacionalnog Saveta predstavnici Srednje škole”Naum Naumovski Borče” iz Kruševa, Severna Makedonija, posetili su našu školu. Dve direktorice i profesori su razmenili iskustva, porazgovarali o sličnostima i razlikama u nastavnim planovima i načinu rada, a na kraju posete pozvani smo na Festival hrane i kulture “Taste of Krushevo” koji se organizuje krajem septembra.

***********************************

Vendégek Észak-Macedóniából

A kruševói Naum Naumovski Borče Középiskola igazgatója és szaktanárai valamint Sutus József, az Észak-Macedóniai Magyarok Teleház Szervezetének elnöke júlisbana a Magyar Nemzeti Tanács vendégeként tanulmányúton járt Törökkanizsán a Dositej Obradović Gimnázium és Szakiskolában. Az iskolánkban megtartott kerekasztal beszélgetésen tapasztalatcserére került sor a két igazgatónő és a szaktanárok között valamint iskolánk meghivást kapott a Kruševón szeptember végén megrendezésre kerülő “Taste of Krushevo” étel fesztiválra.