У петак, 25. септембра, у дворишту наше школе организовали смо симболичну матурску свечаност и доделили пригодне поклоне прошлогодишњим матурантима. Наиме, због пандемије вируса короне, ученици који су завршили своје школовање прошле школске године нису имали традиционалну прославу матуре у мају, како је био обичај претходних школских година. Како бисмо ипак наградили одличне ученике и прославили матуру, договорено је да се организује кратка свечаност у школском дворишту, уз поштовање свих препоручених мера које је донео Кризни штаб. Сви одлични ученици су добили на поклон књиге, две ученице (Марина Живковић и Сара Радуловић) су добиле Вукову диплому, а за ђака генерације је проглашена Марина Живковић.

Mivel a korona vírus okozta járványhelyzet miatt az elmúlt tanév során nem szervezhettünk ballagási ünnepséget, végzős diákjainkat szeptember 25-én ballagtattuk el egy rövid program keretén belül, melyet az iskolaudvarban szerveztünk meg betartva a járványügyi előirásokat.

Könyvjutalomba részesültek kitűnő ballagóink, két Vuk-díjas tanulónk, Marina Živković és Sara Radulović és a generáció diákja Marina Živković.