Окружно такмичење из књижевности, Књижевна олимпијада, одржало се 20.3.2022. године у кикиндској гимназији „Душан Васиљев”. Ученици наше школе, Никола Ловренски (I-1), Вељко Вучевић (II-1) и Биљана Красић (III-1) су се такмичили са својим вршњацима и постигли запажене резултате. Биљана је остварила пласман на Републичко такмичење. Такође, ученици наше школе су учествовали и на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе. Такмичење се одржало 9. априла, у Гимназији „Душан Васиљев” у Кикинди. Никола Ловренски (I-1), Александар Станисавић (II-1) и Биљана Красић (III-1) су представљали нашу школу. Никола Ловренски је освојио пласман на Републичко такмичење. Честитамо свим ученицима на учешћу и одличним резултатима. Поносни смо на вас!