У суботу, 4. фебруара одржало се општинско тачмичење из географије под називом Национална географска олимпијада. Наша школа је учествовала са четворо ученика и то Лео Леринц (2/1), Никола Ловренски (2/1), Душко Беланчић (2/1) и Александар Станисавић (3/1). Сви ученици су остварили добре резултате док је ученик Александар Станисавић, уз одличан резултат, обезбедио пласман на следећи, регионални, ниво такмичења. Честитамо!
 
Iskolánkban február 4-én megrendezésre került a községi földrajz verseny, melyen négy tanuló vett részt: Lerinc Leo (2-1), Lovrenski Nikola (2-1), Belančić Duško (2-1) és Stanisavić Aleksandar (3-1). Mindegyik diák figyelemreméltó eredményt ért el, Stanisavić Aleksandar pedig tovább is jutott a regionális szintű versenyre. Gratulálunk!
 
 
 
*****************************************************************************
 
У недељу, 5. фебруара одржало се општинско тачмичење из математике на ком су учествовали Лео Леринц (2/1), Никола Ловренски (2/1), Вељко вучевић (3/1) и Александар Станисавић (3/1). Сви ученици су остварили добре резултате. Пласман на окружно такмичење су стекли:
1. Вељко Вучевић са 60 поена
2. Александар Станисавић са 55 поена
3. Никола Ловренски са 45 поена
Честитамо!
 
Iskolánkban február 5-én megrendezésre került a községi matematika verseny, melyen négy tanuló vett részt: Lerinc Leo (2-1), Lovrenski Nikola (2-1), Vučević Veljko (3-1) és Stanisavić Aleksandar (3-1). A továbbjutók:
1. Vučević Veljko 6o ponttal
2. Stanisavić Aleksandar 55 ponttal
3. Lovrenski Nikola 45 ponttal
Gratulálunk!