Дана 23.12.2021.године наша школа је имала част да угости Жолта Сакалаша, потпредседника Покрајинске владе и покрајинског секретара за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице, представнике локалне самоуправе и Мађарског националног савета. Гости су обишли мокре чворове који су недавно реконструисани под покровитељством секретаријата. Током посете разговарало се о могућности даљих улагања као и о плану уписа.

******************

Látogatóban a Tartományi Kormány alelnöke

Iskolánk abban a megtiszteltetésben részesült december 23-án, hogy vendégül láthatta Szakállas Zsoltot, a Tartományi Kormány alelnökét és a tartományi oktatási, jogalkotási, közigazgatási és nemzeti kisebbségi – nemzeti közösségi titkárt valamint a helyi önkormányzat és a Magyar Nemzeti Tanács tagjait. Vendégeink megtekintették az oktatási intézményben a titkárság támogatásával megvalósult beruházásokat, többek között a nemrégiben felújított tanulói mosdókat. A látogatás során szó esett új beruházások lehetőségéről illetve a következő tanévre vonatkozó iratkozási tervről.