Мисија музике, песме, игре и весеља кренула је пре четири године у градовима широм земље, кроз пројекат под називом „Србија у ритму Европе“. Ученици имају прилику да се бесплатно образују у четири области – хорском и соло певању, модерном плесу и фолклору. Циљ пројекта, је препознавање, подстицање, развијање и очување младих талената у Србији, промоција интеркултуралности и толеранције.

Ученици који су изабрани на аудицији одржаној дана 02.02.2012.године, имаће прилику да похађају часове (тј.обуку коју ће викендом држати стручњаци из Београда), као и да учествују на завршном концерту, који се планира априла месеца, где ће наступати са познатим беовизијским и евровизијским певачима.
Финално вече за најбоље је у београдском Центру „Сава“, а сви концерти, као и емисије о градовима учесницима, емитују се на телевизији Б92. Пуно среће нашим ученицима!!!