Дана 12. и 13. 05. 2015. године у Брзећу, одрћано је Републичко такмичење у гимнастици, у екипној и појединачној конкуренцији.
Средњу школу „Доситеј Обрадовић“ представљао је ученик 1/3 разреда, Денис Варвош. Такмичењу је присуствовао велики број учесника из целе Србије.
Наш ученик је забележио одлично 14 место у појединачној конкуренцији. Професор физичког васпитања Ненад Ђурин је изјавио да је Денису ово прва година како је учествовао на овако великој смотри најбољих гимнастичара, међу којима је било и десетак репрезентативаца и да је веома задовољан постигнутим резултатом. Похвалио је ученика као и директорицу школе Милицу Гајин која је обезбедила одлазак на такмичење и верује да ће следеће године Денис остварити још бољи резултат.