Дана 06.12.2015. године ученици угоститељске струке са својим професорима учествовали су на Сајму хране у Сенти.
Ученици 2/6 разреда, Фружина Хајду и Тамаш Небојса са професорицом Маријом Дражић су припремили за ову прилику једно хладно и једно топло предјело и освојили две златне медаље.
Ученице 2/5 разреда, Драгана Миладинов и Каталин Косо са професорицом Аготом Пап су припремиле једно хладно и једно топло предјело и освојиле сребрну медаљу.
Ученици 2/6 разреда, Андреа Тот и Давид Балинт уз помоћ професорице Ибоје Ческо су се представили са једном слатком посластицом и добитници су златне медаље, а ученице 1/6 разреда посластичарског смера, Габриела Хомоља и Клаудиа Будаи су припремиле једну лепу Добош торту и освојиле сребрну медаљу.
На сајму је био присутан и професор Мирко Калик који је припремио и декорисао столове на којима су излагали наши ученици и професори.
Честитамо ученицима и професорима и желимо им пуно успеха у даљем раду.