Ученице наше школе, Анита Абрахам, Сабина Ђ. Нача и Кристина Павловић (III-6) су дана 17.11.2022. у Суботици учествовале на такмичењу из области предузетништа. Представиле су своје виртуелно предузеће, посластичарницу. Ученице је на такмичење припремала професорица економске групе предмета, Дијана Гавриловић, док је на сам дан такмичења подршку пружала и професорица посластичарства, Ибоља Ческо.

——————————-

Iskolánk tanulói, Ábrahám Anita, Gy. Nacsa Szabina és Pavlović Krisztina (III-6), 2022.11.17-én részt vettek a Karrierépítés nevű csapatversenyen szakközépiskolák részére, amely Szabadkán került megszervezésre. A diákok virtuális vállalkozásukat mutatták be, egy cukrászdát. A diákokat Gavrilović Dijana tanárnő készítette fel, míg a verseny napján Cseszkó Ibolya tanárnő is elkísérte és bátorította őket.

A versenyt, melynek alcíme Virtuális vállalatalapítás — Ötlettől az üzletig volt, a Tartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi — Nemzeti Közösségi Titkárság támogatta.